Bezplatný e-learningový kurz Programové obdobie 2014 - 2020

Vitajte v diskusnom a informačnom priestore, určenom mimovládnym neziskovým organizáciám, samosprávam a aktívnym občanom. V tomto kurze nájdete základné informácie o novom programovom období 2014 - 2020, ako aj návody ako sa aktívne zapojiť do monitorovania fondov EÚ, resp. prispieť k tvorbe projektov v mieste kde žijete.

Kurz je delený na 2 časti. V prvej časti nájdete základné informácie o programovom období 2014 - 2020 a hlavných zmenách, v druhej časti kurzu sú detailnejšie informácie a návody ako sa aktívne zapojiť do monitorovania fondov, alebo prípravy projektov.

návod na prihlásenie do kurzu Programové obdobie 2014 - 2020

Ako prvý krok si vytvorte prihlasovacie meno a heslo na

tomto odkaze. (kliknitre na odkaz)

Následne vám príde potvrdzujúci email

Potom sa už môžete prihlásiť do kurzu

Programové obdobie 2014 - 2020 (kliknite na odkaz)

Budete vyzvaní na zadanie svojho prihlasovacieho mena a hesla ( ktoré ste si práve vytvorili )
A pozor pri prvom vstupe potrebuje zadať aj prihlasovací kľúč ktorý je "MVOaNPO2015". Pri ďalších prihláseniach už bude používať len prihlasovacie meno a heslo. Ak ste už v minulosti mali vytvorené prihlasovacdie meno a heslo do iného nášho kurzu, môžete ho použiť, nepotrebujete vytvárať nové konto. Použite len prihlasovací kľúč. Jednoducho povedané kliknite SEM a po prihlásení "starým menom a heslom" zadajte prihlasovací kľúč MVOaNPO2015.

Pokiaľ budete mať s niečim problém rád vám pomôžem.

Miroslav Hulla 0907 811 533 info@cvno.sk

administrátor kurzu